-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №56 за адресою: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 6 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією) («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-016567-a
Завершена
745 368.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 454.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 454.00 UAH
Номер:
edfed7bf4f3f49e28eda3ef137796edc
Внутрішній номер закупівлі:
19400651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-016567-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Некрасова +380626471538 kramgoroo_dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
745 368.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 23:31 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 23:31 - 01.11.2023 00:00
Аукціон:
01.11.2023 14:19 - 01.11.2023 14:42
Період кваліфікації:
01.11.2023 14:42 - 04.11.2023 15:56
Період завантаження договору:
10.11.2023 00:00 - 20.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴745 368.00 «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №56 за адресою: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 6 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією) («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)