-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори до Різдвяних та Новорічних свят для малозабезпечених верств населення міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-010439-a
Завершена
196 903.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 984.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 984.51 UAH
Номер:
dd6347bf37874e30a4a02f9a9f37bff9
Внутрішній номер закупівлі:
19394475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-010439-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 903.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 14:47 - 01.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 14:47 - 04.11.2023 00:00
Аукціон:
06.11.2023 12:48 - 06.11.2023 13:11
Період кваліфікації:
06.11.2023 13:11 - 10.11.2023 14:14
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 903.20 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори до Різдвяних та Новорічних свят для малозабезпечених верств населення міста Києва)