-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Еуфілін (Theophylline); Кальцію глюконат (Calcium gluconate); Лактулоза (Lactulose); Лефлоцин (Levofloxacin); Лінелід (Linezolid); Небутамол (Salbutamol); Розчин Рінгера (Electrolytes); Розчин Рінгера (Electrolytes); Сода-буфер (Sodium bicarbonate); Юнорм (Ondansetron)).
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-007847-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою
Торги відмінено
105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
Номер:
8ea36cfb389b4ff983fba7f5b7b4f898
Внутрішній номер закупівлі:
19391936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-007847-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Коптюх +38043255110 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 13:47 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 13:47 - 01.11.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
076af4094a4b4402a32a5333a6760e51
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
25.10.2023 13:30 - 04.11.2023 23:00
Дата опублікування:
25.10.2023 13:30
Дата виконання:
05.11.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴105 000.00 НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Еуфілін (Theophylline); Кальцію глюконат (Calcium gluconate); Лактулоза (Lactulose); Лефлоцин (Levofloxacin); Лінелід (Linezolid); Небутамол (Salbutamol); Розчин Рінгера (Electrolytes); Розчин Рінгера (Electrolytes); Сода-буфер (Sodium bicarbonate); Юнорм (Ondansetron)).