-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори до Різдвяних та Новорічних свят для малозабезпечених верств населення міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-006745-a
Торги відмінено
196 903.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 984.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 984.51 UAH
Номер:
64df8f5976f9420295b8ee421fb3ef0d
Внутрішній номер закупівлі:
19390828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-006745-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 903.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 12:34 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 12:34 - 01.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f5d40fdad30f4a5294d23b653938bc71
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Очікувана вартість закупівлі зазначена без врахування ПДВ, а потрібно з врахуванням ПДВ
Період оскарження:
24.10.2023 14:31 - 03.11.2023 23:00
Дата опублікування:
24.10.2023 14:31
Дата виконання:
04.11.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴196 903.20 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори до Різдвяних та Новорічних свят для малозабезпечених верств населення міста Києва)