-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень на об’єкті – "Третій та другий корпус КЗ "Компаніївський ліцей" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області", що розташований за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, смт Компаніївка, вул. Паркова, 13" (код ДК 021:2015 - 45310000-3 - Електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-10-23-016453-a
Завершена
791 333.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 956.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 956.67 UAH
Номер:
691914cbff8a46ecaec7064546f5324c
Внутрішній номер закупівлі:
19383838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-23-016453-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045611
-
Адреса:
28400, Україна, Кіровоградська область, Компаніївський р-н, селище міського типу Компаніївка, вул.Шевченка, будинок 76-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піскун Людмила +380968602074 komp.monitoring_analiz@ukr.net https://my.zakupki.prom.ua/cabinet/purchases/merchant/merchant_edit_page
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
791 333.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.10.2023 21:27 - 28.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2023 21:27 - 31.10.2023 00:00
Аукціон:
31.10.2023 11:22 - 31.10.2023 12:15
Період кваліфікації:
31.10.2023 12:15 - 06.11.2023 16:40
Період завантаження договору:
12.11.2023 00:00 - 22.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴791 333.60 Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень на об’єкті – "Третій та другий корпус КЗ "Компаніївський ліцей" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області", що розташований за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, смт Компаніївка, вул. Паркова, 13" (код ДК 021:2015 - 45310000-3 - Електромонтажні роботи)