• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля продуктів харчування, шоколад молочний

Торги не відбулися

326 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 634.00 UAH
Номер: cbff2691f3d34897949326c653e6e197
Внутрішній номер закупівлі: 19380867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-23-013409-a   
Замовник: Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
Контактна особа: Перепелиця Світлана Георгіївна +380516175489 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 326 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.10.2023 16:04 - 28.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2023 16:04 - 31.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴326 800.00 Шоколад молочний, плитка вагою 90-100г