-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-013169-a
Завершена
8 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
Номер:
a99c9f5218624aceaa48534f47049495
Внутрішній номер закупівлі:
19363179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-20-013169-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Холодівського Миколи, б.44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Крижановський +380995062827 cool.vadymme@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2023 15:39 - 25.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2023 15:39 - 28.10.2023 15:37
Аукціон:
30.10.2023 15:36 - 30.10.2023 16:11
Період кваліфікації:
30.10.2023 16:11 - 31.10.2023 14:14
Період завантаження договору:
06.11.2023 00:00 - 16.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000.00 Шини