-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шредер shredMARK 1760M або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-007614-a
Завершена
258 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 291.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 291.60 UAH
Номер:
1bbf4006ceef449892cac81ea9d0ae55
Внутрішній номер закупівлі:
19357627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-20-007614-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2023 12:40 - 27.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2023 12:40 - 30.10.2023 09:00
Період кваліфікації:
30.10.2023 09:00 - 31.10.2023 16:40
Період завантаження договору:
06.11.2023 00:00 - 16.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 320.00 Шредер shredMARK 1760M або еквівалент