-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рамка дерев'яна 3520х1060мм, Рамка дерев'яна 3000х1060мм
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-006806-a
Торги не відбулися
104 082.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 040.82 UAH
мін. крок: 1% або 1 040.82 UAH
Номер:
30663524d05a4cd8ab1f0157b96681fe
Внутрішній номер закупівлі:
19356871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-20-006806-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 082.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2023 12:10 - 27.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2023 12:10 - 30.10.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 082.00 Рамка дерев'яна 3520х1060мм, Рамка дерев'яна 3000х1060мм