• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Всесезонні грузові шини 315/70 R22.5 154/150L 20 PR , (ведучі)

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер: 96f4b8596aad46d183146cbb2f4ded8a
Внутрішній номер закупівлі: 19356592
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-20-006568-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Контактна особа: Вадим Крижановський +380995062827 cool.vadymme@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.10.2023 12:02 - 25.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2023 12:02 - 28.10.2023 12:00
Аукціон: 30.10.2023 12:01 - 30.10.2023 12:30
Період кваліфікації: 30.10.2023 12:30 - 02.11.2023 08:34
Період завантаження договору: 08.11.2023 00:00 - 18.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 Всесезонні грузові шини 315/70 R22.5 154/150L 20 PR , (ведучі)