-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт нежитлових приміщень та придбання обладнання під створення Центру безпеки дитини за адресою м. Львів, вул. Козельницька, 9» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-015333-a
Завершена
1 773 487.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 734.88 UAH
мін. крок: 1% або 17 734.88 UAH
Номер:
063d399ad63946798b2acd1d751e333d
Внутрішній номер закупівлі:
19349824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-19-015333-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38326214
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степан Гапало +380322705466 gapalo02y@gmail.com https://lv.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 773 487.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.10.2023 21:19 - 27.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2023 21:19 - 30.10.2023 23:00
Аукціон:
31.10.2023 12:04 - 31.10.2023 12:27
Період кваліфікації:
31.10.2023 12:27 - 09.11.2023 12:18
Період завантаження договору:
15.11.2023 00:00 - 25.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 773 487.60 «Капітальний ремонт нежитлових приміщень та придбання обладнання під створення Центру безпеки дитини за адресою м. Львів, вул. Козельницька, 9» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)