-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2018-04-20-000986-b
Завершена
258 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
28d85cd115ab48c5ab895d419a9c0323
Внутрішній номер закупівлі:
1933923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-20-000986-b
Замовник:
Апеляційний суд Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02894131
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аркатова Ірина Андріївна +380577519223 fev@hra.court.gov.ua http://hra.court.gov.ua/sud2090/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
258 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку
Кількість
2900 пачок
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, буд. 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Третяк Тетяна Миколаївна
Оскарження: 20.04.2018 14:47 - 01.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845115567
-
Контактна особа:
Третяк Тетяна Миколаївна 095-410-03-95 t.perspektiva@gmail.com
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Ньютона, буд.10, кв. 76
Оскарження: 20.04.2018 14:47 - 01.05.2018 00:00
Ціна пропозиції
258 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2018 14:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c9fed3357d814e0d834d9b69a9e9194d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-20-000986-b-a1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Третяк Тетяна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845115567
-
Контактна особа:
Третяк Тетяна Миколаївна 095-410-03-95 t.perspektiva@gmail.com
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Ньютона, буд.10, кв. 76
Номер договору:
50-18
Сума договору:
258 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
02.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний