-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту чотирьох кабінетів другого поверху адміністративної будівлі із автостоянкою та ремонтною зоною (літера А) Державної організації «Автобаза Державного управління справами) за адресою: вул. Вознесенський Яр, 12-28, м. Київ
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-000689-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
5b499cbf8ca6441ba2f5e34dec3825ea
Внутрішній номер закупівлі:
19335187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-19-000689-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.10.2023 09:12 - 24.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2023 09:12 - 27.10.2023 10:00
Період кваліфікації:
27.10.2023 10:02 - 27.10.2023 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з поточного (аварійного) ремонту чотирьох кабінетів другого поверху адміністративної будівлі із автостоянкою та ремонтною зоною (літера А) Державної організації «Автобаза Державного управління справами) за адресою: вул. Вознесенський Яр, 12-28, м. Київ