-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-016047-a
Завершена
243 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 430.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 430.00 UAH
Номер:
ef9ab29e7c864d3b93f67eb401638eaf
Внутрішній номер закупівлі:
19333993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-18-016047-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочин Євгеній Олександрович +380626225685 eokochin@dn.court.gov.ua https://dn.court.gov.ua/tu05/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2023 20:08 - 23.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2023 20:08 - 26.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.10.2023 00:02 - 27.10.2023 10:56
Період завантаження договору:
02.11.2023 00:00 - 12.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 000.00 Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Принтери)