-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з переналаштування локально-обчислювальної мережі
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-010939-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
9ffa6887261147fc8d63c8b057fef613
Внутрішній номер закупівлі:
19328902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-18-010939-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Курищук +380442381174 mariia.kuryshchuk@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2023 15:02 - 23.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2023 15:02 - 26.10.2023 10:00
Період кваліфікації:
26.10.2023 10:01 - 31.10.2023 17:25
Період завантаження договору:
06.11.2023 00:00 - 16.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Послуги з переналаштування локально-обчислювальної мережі