-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПЗ-23Т_639_ВО: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-007864-a
Стропи текстильні
Завершена
204 166.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 020.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 020.83 UAH
Номер:
b905755ea59a44f7967d8ccb6306e94c
Внутрішній номер закупівлі:
19325816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-18-007864-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Охріменко +0577244334 pz_nhmater4@lotus.pz.uz.gov.ua http://www.pz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 166.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.10.2023 13:21 - 23.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2023 13:21 - 26.10.2023 10:00
Аукціон:
27.10.2023 12:33 - 27.10.2023 12:56
Період кваліфікації:
27.10.2023 12:56 - 09.11.2023 13:32
Період завантаження договору:
15.11.2023 00:00 - 25.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 166.60 ПЗ-23Т_639_ВО: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)