• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

09110000-3 - Тверде паливо (пелети)

Завершена

349 770.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 748.85 UAH
Номер: 0a531e4b700c488e96ab70914d00571b
Внутрішній номер закупівлі: 19313143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-17-011134-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 349 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.10.2023 15:21 - 22.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 17.10.2023 15:21 - 25.10.2023 09:00
Аукціон: 26.10.2023 13:28 - 26.10.2023 13:57
Період кваліфікації: 26.10.2023 13:57 - 31.10.2023 11:45
Період завантаження договору: 06.11.2023 00:00 - 16.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴349 770.00 09110000-3 - Тверде паливо (пелети)