• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

Завершена

2 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер: 643e449c21a9483a812e69b1e6ed41d4
Внутрішній номер закупівлі: 19292987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-16-006495-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2023 12:55 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2023 12:55 - 24.10.2023 00:00
Період кваліфікації: 24.10.2023 00:01 - 24.10.2023 13:54
Період завантаження договору: 30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 500 000.00 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев