-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо у талонах/скретч-картах тощо).
Тендер Prozorro UA-2018-03-26-002321-b
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
Номер:
55f18080903c4cc880ec1ea5438ea604
Внутрішній номер закупівлі:
1929161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-26-002321-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пунько Михайло Вікторович +380564263994 prsvarz@meta.ua http://dvgrz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2018 15:57 - 31.03.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2018 15:57 - 10.04.2018 17:00
Аукціон:
11.04.2018 14:11 - 11.04.2018 14:32
Період кваліфікації:
11.04.2018 14:32 - 18.04.2018 10:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо у талонах/скретч-картах тощо.
Кількість
100000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд. 223-а.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Техойл НК"
Оскарження: 11.04.2018 14:32 - 29.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41486736
-
Контактна особа:
Дмитро 044-359-02-31 tender@tehoil.com.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ярославів Вал, 5-В
Оскарження: 11.04.2018 14:32 - 29.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 448 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 448 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.04.2018 10:37
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 18.04.2018 10:37 - 29.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380671341417 QAZ4104@AVIAS.UA
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Оскарження: 18.04.2018 10:37 - 29.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 552 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 552 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.04.2018 10:38
Документи
19
Скарги
0