-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення кімнат лікарні на денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі при Кельменецькому селищному центрі соціальних служб, за адресою: вул. О.Кобилянської, 20 с.Іванівці Дністровського р-ну Чернівецької обл.
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-006121-a
Торги не відбулися
1 597 126.07
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 990.00 UAH
Номер:
edfe4672200c45b287abba309600d393
Внутрішній номер закупівлі:
19277036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-006121-a
Замовник:
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417010
-
Адреса:
60100, Україна, Чернівецька область, селище міського типу Кельменці, ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Орест Степанович Гуль +380373220360, +380676735270 rada-kelm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 597 126.07 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 12:02 - 18.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 12:02 - 21.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.10.2023 00:01 - 23.10.2023 11:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 597 126.07 Капітальний ремонт приміщення кімнат лікарні на денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі при Кельменецькому селищному центрі соціальних служб, за адресою: вул. О.Кобилянської, 20 с.Іванівці Дністровського р-ну Чернівецької обл.