• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина дров’яна непромислового використання

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 600c40caaaa3488ca263f54699c07ab4
Внутрішній номер закупівлі: 19276854
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-13-005960-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Віктор Весельський +380679753469 viktorzakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2023 12:08 - 18.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2023 12:08 - 21.10.2023 17:00
Аукціон: 23.10.2023 12:27 - 23.10.2023 12:56
Період кваліфікації: 23.10.2023 12:56 - 31.10.2023 09:15
Період завантаження договору: 06.11.2023 00:00 - 16.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Деревина дров’яна непромислового використання