-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення та встановлення покажчиків назв вулиць та номерів будівель
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-001233-a
Завершена
816 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 167.50 UAH
мін. крок: 1% або 8 167.50 UAH
Номер:
0e598565a9734bb7af0bc02618da6561
Внутрішній номер закупівлі:
19272127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-001233-a
Замовник:
Виконавчий комітет Фортечної районної у місті Кропивницькому ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055268
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вулиця Гоголя, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шамшур Тетяна Миколаївна 380995578188 vkkirov@krmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
816 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 09:46 - 18.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 09:46 - 21.10.2023 00:00
Аукціон:
23.10.2023 15:13 - 23.10.2023 15:48
Період кваліфікації:
23.10.2023 15:48 - 26.10.2023 14:26
Період завантаження договору:
01.11.2023 00:00 - 11.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴816 750.00 Послуги з виготовлення та встановлення покажчиків назв вулиць та номерів будівель