-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба водопровідна ПЕ-100, Муфта з’єднувальна компресійна, Трійник компресійний, Буртова втулка під фланець,Фланець під втулку, Перехід редукційний, Коліно терморезисторне, Перехідник поліетилен – сталь
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-014288-a
Завершена
370 159.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.80 UAH
Номер:
ab5e0bdcacb248039faf46804871ef3a
Внутрішній номер закупівлі:
19238107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-10-014288-a
Замовник:
ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДЖЕРЕЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н, місто Волочиськ, ВУЛИЦЯ БАНДЕРИ СТЕПАНА, будинок 36 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Наумов +380971637775 djerelo_vol@ukr.net https://www.djerelovol.info
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 159.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2023 17:31 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2023 17:31 - 18.10.2023 18:00
Аукціон:
19.10.2023 15:58 - 19.10.2023 16:27
Період кваліфікації:
19.10.2023 16:27 - 23.10.2023 16:58
Період завантаження договору:
29.10.2023 00:00 - 08.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 159.09 Труба водопровідна ПЕ-100, Муфта з’єднувальна компресійна, Трійник компресійний, Буртова втулка під фланець,Фланець під втулку, Перехід редукційний, Коліно терморезисторне, Перехідник поліетилен – сталь