-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камера для конференцій
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-005928-a
строки поставки протягом 45 днів з дати підписання договору.
Завершена
73 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 900.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 900.00 UAH
Номер:
1d8f087dc68949d1935c9c2bee902b18
Внутрішній номер закупівлі:
19229729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-10-005928-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Констанція Лялько +380444410807 k.lialko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2023 12:14 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2023 12:14 - 18.10.2023 09:00
Аукціон:
19.10.2023 14:13 - 19.10.2023 14:36
Період кваліфікації:
19.10.2023 14:36 - 23.10.2023 10:24
Період завантаження договору:
29.10.2023 00:00 - 08.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 500.00 Камера для конференцій