-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупи різні: крупа пшенична озима, крупа пшенична яра, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, крупа рисова круглий (цільна), крупа пшоняна, крупа гречана жарена (цільна), крупа гречана не жарена (цільна), крупа манна
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-000203-a
Завершена
46 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
Номер:
539826f4c6854471952524f0a13fa397
Внутрішній номер закупівлі:
19224023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-10-000203-a
Замовник:
Токарівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189245
-
Адреса:
37231, Україна, Полтавська область, Лохвицький район, село Токарі, вул. Річкова, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Головенець +380535636213 internat100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2023 08:29 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2023 08:29 - 18.10.2023 09:00
Аукціон:
19.10.2023 13:48 - 19.10.2023 14:11
Період кваліфікації:
19.10.2023 14:11 - 20.10.2023 13:25
Період завантаження договору:
26.10.2023 00:00 - 05.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 000.00 Крупи різні: крупа пшенична озима, крупа пшенична яра, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, крупа рисова круглий (цільна), крупа пшоняна, крупа гречана жарена (цільна), крупа гречана не жарена (цільна), крупа манна