-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Тендер Prozorro UA-2018-04-11-000333-c
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"
Торги не відбулися
562 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
Номер:
d2d998afd7be47558c72716b7c359e00
Внутрішній номер закупівлі:
1921467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-11-000333-c
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
562 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 812.00 UAH
Період уточнення:
11.04.2018 10:46 - 16.04.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2018 10:46 - 26.04.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Кількість
204 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Початкова пропозиція
562 299.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
562 299.00 UAH з ПДВ
Документи
49
Скарги
0