• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з перевезення лісопродукції

Торги відмінено

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер: b558d27a21e94d63965c6a055fb7ad19
Внутрішній номер закупівлі: 192109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-08-26-000359-b   
Замовник: ДП Крижопільське лісове господарство
Контактна особа: Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60200000-0 Послуги із залізничних перевезеньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 000.00 UAH
Період уточнення: 26.08.2016 16:27 - 04.09.2016 16:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2016 16:27 - 14.09.2016 16:00
Аукціон: 15.09.2016 15:14 - 15.09.2016 15:35
Період кваліфікації: з 15.09.2016 15:35

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення лісопродукції
Код ДК 021:2015: 60200000-0 Послуги із залізничних перевезень
Кількість 5000 тонни
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 24600, Україна, Вінницька область, смт. Крижопіль, від залізничної станції смт. Крижопіль та станції Рудниця Одеської залізниці по всій території Укрзалізниці На карті

Інформація про скасування

Номер: a02072ab53ef4251a05217562d647687
Причина скасування: unsuccessful
Опис причини скасування: здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили
Дата опублікування: 01.11.2016 13:38
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
865 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 18
Скарги 0
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ЮНИТРАНС ОПЕРАТОР"
Початкова пропозиція 931 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
921 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 20
Скарги 0