-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Музичні інструменти
Тендер Prozorro UA-2018-03-16-002283-c
для Броварської міської дитячої музичної школи та Броварської міської дитячої школи мистецтв
Завершена
366 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 543.15 UAH
мін. крок: 0.1% або 543.15 UAH
Номер:
6fb589fd40d946b3a4cd8ffdf1fd6043
Внутрішній номер закупівлі:
1920387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-16-002283-c
Замовник:
відділ культури Броварської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22202968
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, бульв.Незалежності, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Циба Маргарита Вітальевна +380459451061 kulturabr@ukr.net http://www.kulturabr.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37300000-1 Музичні інструменти та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
366 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2018 17:43 - 27.03.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2018 17:43 - 06.04.2018 10:00
Аукціон:
10.04.2018 13:43 - 10.04.2018 14:04
Період кваліфікації:
10.04.2018 14:04 - 13.04.2018 09:39
Період завантаження договору:
10.04.2018 14:04 - 30.04.2018 14:04
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴258 030.00 Музичні інструменти для Броварської міської дитячої музичної школи
- Лот №2 ₴108 630.00 Музичні інструменти для Броварської міської дитячої школи мистецтв