-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус новий
Тендер Prozorro UA-2018-03-06-001443-c
Торги не відбулися
6 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 000.00 UAH
Номер:
ccfbe66e56614a5fa0d4b4797743d351
Внутрішній номер закупівлі:
1919677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-06-001443-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Додаткова контактна особа:
Сергій Васильович +3807628118 kpktty@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул. Аероклубна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Васильович +3807628118 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
180 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2018 13:26 - 27.03.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2018 13:26 - 06.04.2018 12:00
Період прекваліфікації:
06.04.2018 12:00 - 26.04.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Кількість
3 одиниця
Період постачання
01.05.2018 - 29.06.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33737915
-
Контактна особа:
Олександр Рибальченко +380913568439 okraina@ukr.net
-
Адреса:
03187, Україна, Київська область, м.Київ,, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 22, квартира 100
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.04.2018 10:16
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ТРАК - БАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41894173
-
Контактна особа:
Гончарук Анатолій +380638363863 truck1bus@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Б. ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 95, квартира 28
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
19.04.2018 10:18
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
5 999 000.00 UAH з ПДВ /
5 999 000.00 UAH з ПДВ
5 999 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
20.04.2018 13:35
Документи
29
Скарги
0