• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проектори та супутнє обладнання

Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі (в тому числі технічній специфікації), які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту

Торги не відбулися

275 390.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 753.90 UAH
Номер: dff24df3dcf346249a708fd0951ae6c0
Внутрішній номер закупівлі: 19193970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-05-014173-a   
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва"
Контактна особа: Світлана Іванівна Сіробаба +380442571105 krvpub1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 275 390.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.10.2023 17:28 - 11.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2023 17:28 - 14.10.2023 12:00
Період кваліфікації: 14.10.2023 12:04 - 20.10.2023 16:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴275 390.00 Проектори та супутнє обладнання