-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова паливні
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-013014-a
Джерело фінансування: місцевий бюджет, власні кошти • Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік. • Місце реєстрації: 32200, Хмельницька обл., місто Деражня, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 177А • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» • Уточнюючий код ДК 021:2015 - 03413000-8 «Паливна деревина» • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації.
Торги не відбулися
44 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 222.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 222.75 UAH
Номер:
27314d2f783146f5a21a9ecba97a9224
Внутрішній номер закупівлі:
19192787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-05-013014-a
Замовник:
ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549530
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, місто Деражня, вулиця Миру, 177А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Деда Людмила Олександрівна +380385630182 dpal042@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.10.2023 16:28 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2023 16:28 - 13.10.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 550.00 Дрова паливні