• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Пісок

Завершена

1 160 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 264.00 UAH
Номер: 4edd63f63af547b58e89c85e01267638
Внутрішній номер закупівлі: 19191709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-05-011917-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 160 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.10.2023 15:53 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2023 15:53 - 13.10.2023 10:00
Аукціон: 16.10.2023 11:25 - 16.10.2023 11:48
Період кваліфікації: 16.10.2023 11:48 - 19.10.2023 14:31
Період завантаження договору: 25.10.2023 00:00 - 04.11.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 133 900.00 Лот 1. Пісок річковий
  • Лот №2 ₴26 400.00 Лот 2. Пісок кварцевий