-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба водопровідна ПЕ-100, Муфта з’єднувальна компресійна, Трійник компресійний, Буртова втулка під фланець, Фланець під втулку, Перехід редукційний, Коліно терморезисторне
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-009503-a
Торги відмінено
366 559.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 833.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 833.00 UAH
Номер:
35ba17d248d34f02aab3ad2fbac228fe
Внутрішній номер закупівлі:
19189294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-05-009503-a
Замовник:
ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДЖЕРЕЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н, місто Волочиськ, ВУЛИЦЯ БАНДЕРИ СТЕПАНА, будинок 36 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Наумов +380971637775 djerelo_vol@ukr.net https://www.djerelovol.info
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
366 559.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.10.2023 14:58 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2023 14:58 - 13.10.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a0c660b1cf204a6c853c920ee9de070e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
пп.2 п.50 «Особливостей» - замовник відміняє торги «у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень»
Період оскарження:
09.10.2023 14:59 - 20.10.2023 00:00
Дата опублікування:
09.10.2023 14:59
Дата виконання:
20.10.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴366 559.09 Труба водопровідна ПЕ-100, Муфта з’єднувальна компресійна, Трійник компресійний, Буртова втулка під фланець, Фланець під втулку, Перехід редукційний, Коліно терморезисторне