-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція каналізаційної насосної станції № 2 міста Новий Калинів Самбірського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-000377-c
Завершена
2 814 005.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 070.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 070.03 UAH
Номер:
4a041cd85b5846968b8da12dbea29604
Внутрішній номер закупівлі:
1916365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-21-000377-c
Замовник:
Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254925
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Бурдак +380982701775 novkalynivrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 814 005.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 070.03 UAH
Період уточнення:
21.03.2018 10:11 - 27.03.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2018 10:11 - 06.04.2018 18:00
Аукціон:
10.04.2018 14:01 - 10.04.2018 14:22
Період кваліфікації:
10.04.2018 14:22 - 11.04.2018 16:43
Період завантаження договору:
10.04.2018 14:22 - 30.04.2018 14:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція каналізаційної насосної станції № 2 міста Новий Калинів Самбірського району Львівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Будівельна компанія "Будсервіс НК"
Оскарження: 10.04.2018 14:22 - 22.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40543227
-
Контактна особа:
Романів Олександр Ярославовивч +380671622596 romanivsan@gmail.com
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл. Авіації, буд. 19 Г
Оскарження: 10.04.2018 14:22 - 22.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 809 544.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 795 474.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2018 16:43
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Салон "Архітектура.Будівництво,дизайн"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32712236
-
Контактна особа:
Потюк Максим Борисович 380322403173, 380322403173 m.potyuk@abdsalon.com.ua
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, Конопницької, будинок 12, квартира 16
Початкова пропозиція
2 809 544.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 809 544.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
e31fbf2653d141adbd302396e09e463b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-21-000377-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Будівельна компанія "Будсервіс НК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40543227
-
Контактна особа:
Романів Олександр Ярославовивч +380671622596 romanivsan@gmail.com
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл. Авіації, буд. 19 Г
Номер договору:
04-23
Сума договору:
2 795 474.37 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
23.04.2018 11:00
Статус:
Підписаний