-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-012286-a
Завершена
477 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 385.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 385.00 UAH
Номер:
7f171b68e3874b968271566515aabf0c
Внутрішній номер закупівлі:
19151207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-02-012286-a
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Капущак Леся Ігорівна +380342720785 tender2015@tke.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
477 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2023 19:38 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2023 19:38 - 10.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
10.10.2023 00:00 - 10.10.2023 18:17
Період завантаження договору:
16.10.2023 00:00 - 26.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴477 000.00 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі