-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання/ Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха
Тендер Prozorro UA-2018-04-18-000620-b
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха, згідно Додатку №4 тендерної документації
Торги відмінено
8 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
Номер:
412d2f4d100049e1b6b6e6d3bc6259f4
Внутрішній номер закупівлі:
1914185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-18-000620-b
Замовник:
Регіональна філія "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька обл., Лиман (Красний Лиман), вул. Кірова, буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Погребняк С.А. +38(06261)6-26-33 sts.pgrbnk@don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 500.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2018 17:47 - 24.04.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2018 17:47 - 04.05.2018 15:00
Аукціон:
з 07.05.2018 15:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха, згідно Додатку №4 тендерної документації
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
fe1a565bd7134ea294cfaf2d97b8a19b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно з абз. 2 п. 1 ст. 31 Закону України « Про публічні закупівлі», а саме : «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».
Дата опублікування:
24.04.2018 16:54
Статус:
Виконано