-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво. Робота за проектом «Будівництво майданчика зупинки автобусів біля АПК ТрЦ ВП «Хмельницька АЕС» (коригування). БМР»
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-008508-a
Нове будівництво. Робота за проектом «Будівництво майданчика зупинки автобусів біля АПК ТрЦ ВП «Хмельницька АЕС» (коригування). БМР» (детально у Додатку 3 до ТД-Технічна специфікація до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
17 960 758.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 90 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 90 000.00 UAH
Номер:
694f581f453b4541a593e5c2a0061996
Внутрішній номер закупівлі:
19135394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-29-008508-a
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чирук Інна Іванівна 380384263770 chyruk.inna@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
17 960 758.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.09.2023 15:18 - 06.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2023 15:18 - 09.10.2023 10:00
Аукціон:
10.10.2023 12:50 - 10.10.2023 13:13
Період кваліфікації:
з 10.10.2023 13:13
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c7d6a77a809044e08588c087c4d219f7
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
згідно протоколу УО №422 від 07.11.2023
Період оскарження:
07.11.2023 18:45 - 18.11.2023 00:00
Дата опублікування:
07.11.2023 18:45
Дата виконання:
06.12.2023 14:34
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴17 960 758.00 Нове будівництво. Робота за проектом «Будівництво майданчика зупинки автобусів біля АПК ТрЦ ВП «Хмельницька АЕС» (коригування). БМР»