• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері

Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами детальніше див. тендерну документацію. Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.

Торги не відбулися

114 360.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 686.16 UAH
Номер: 18e2909b911d4c719c649f714bb02597
Внутрішній номер закупівлі: 19125094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-28-011487-a   
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Контактна особа: Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 114 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.09.2023 16:35 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.09.2023 16:35 - 06.10.2023 01:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴114 360.00 Двері