-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль технічна (3 помолу)
Тендер Prozorro UA-2023-09-28-003391-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
5b03b70e61604efd993bc418e04ef425
Внутрішній номер закупівлі:
19116998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-28-003391-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52021, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Коновал +380970808545 kp.kk.gospodar.ssr@gmail.com http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2023 10:58 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2023 10:58 - 06.10.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Сіль технічна (3 помолу)