• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015- код- 03450000-9- Розсадницька продукція (Саджанці дерев та саджанці кущів шпилькових порід).

Завершена

9 991 810.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 959.05 UAH
Номер: 05c9ebae9a404cf6bc589ce2d04db933
Внутрішній номер закупівлі: 1911543
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-29-000218-b   
Замовник: Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
Контактна особа: Мотуз Вадим Валерійович +380442723536 kievzelenbudtender@gmail.com http://kievzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 9 991 810.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 49 959.05 UAH
Період уточнення: 29.01.2018 14:15 - 22.02.2018 14:20
Період прийому пропозицій: 29.01.2018 14:15 - 04.03.2018 14:20
Період прекваліфікації: 04.03.2018 14:21 - 03.04.2018 00:00
Аукціон: 03.04.2018 15:41 - 03.04.2018 16:08
Період кваліфікації: 03.04.2018 16:08 - 04.04.2018 20:37
Період завантаження договору: 03.04.2018 16:08 - 23.04.2018 16:08

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015- код- 03450000-9- Розсадницька продукція (Саджанці дерев та саджанці кущів шпилькових порід).
Код ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
Кількість 3382 штуки
Період постачання 10.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кудрявська, 23 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АГРІТЕК

Оскарження: 03.04.2018 16:08 - 15.04.2018 00:00
Початкова пропозиція 7 437 756.00 UAH з ПДВ /
5 490 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.03.2018 12:48
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2018 20:37
Документи 13
Скарги 0
КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖЗЕЛЕНГОСП" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Початкова пропозиція 9 223 000.00 UAH з ПДВ /
5 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.03.2018 12:47
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0
ТОВ МЕДІ ГРІН ТРІМІКС
Початкова пропозиція 6 834 120.00 UAH з ПДВ /
6 834 120.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.03.2018 12:48
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: b8a1c1faf4cb49be9f2f368da6162a00
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-29-000218-b-c1
Постачальник: ТОВ АГРІТЕК
Номер договору: 55/4
Сума договору: 5 490 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 24.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s