-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природній газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-013590-a
Торги не відбулися
580 693.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 903.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 903.47 UAH
Номер:
9754050941234e3d9e0499b0137f28cc
Внутрішній номер закупівлі:
19097149
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-26-013590-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Стець +380978210523 prozoro2023@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 693.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2023 16:44 - 02.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2023 16:44 - 05.10.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 693.90 Газове паливо (Природній газ)