-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Будесонід (Budesonide)
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-013046-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
Номер:
3c9b6e46fc6d484595350b5a7534f1fa
Внутрішній номер закупівлі:
19096609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-26-013046-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Коптюх +0432551100 koptiukh_olha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2023 16:25 - 01.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2023 16:25 - 04.10.2023 10:00
Аукціон:
05.10.2023 12:29 - 05.10.2023 12:52
Період кваліфікації:
05.10.2023 12:52 - 11.10.2023 15:03
Період завантаження договору:
17.10.2023 00:00 - 27.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 000.00 НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Будесонід (Budesonide)