• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Відкриті торги з особливостями відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами й доповненнями)

Завершена

148 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 485.00 UAH
Номер: a8a63376497b4f4094a61d340de9bdf1
Внутрішній номер закупівлі: 19085048
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-26-001544-a   
Замовник: Єлизаветградківський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Юлія Прищ +380982289664 epni@gutszn.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 148 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.09.2023 09:58 - 02.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2023 09:58 - 05.10.2023 11:00
Аукціон: 06.10.2023 15:01 - 06.10.2023 15:24
Період кваліфікації: 06.10.2023 15:24 - 16.10.2023 09:53
Період завантаження договору: 22.10.2023 00:00 - 01.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 500.00 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені