• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Насос консольний

Торги не відбулися

2 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2.40 UAH
Номер: c8aaff066b2e4230bd5149c98a30b07e
Внутрішній номер закупівлі: 1906746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-06-000602-c   
Замовник: Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Каменська Ольга Рашидівна +380444652413 pktb.kamenska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42122000-0 НасосиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2.40 UAH
Період уточнення: 06.04.2018 11:56 - 13.04.2018 12:40
Період прийому пропозицій: 06.04.2018 11:56 - 23.04.2018 12:40

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос консольний
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 02099, Україна, Київська обл., Київ, Зрошувальна 37-Б. На карті