-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-09-22-011028-a
Торги не відбулися
827 694.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 138.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 138.47 UAH
Номер:
268e03019e8d4620b2e28a213b0cf8a3
Внутрішній номер закупівлі:
19064518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-22-011028-a
Замовник:
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25335405
-
Адреса:
84293, Україна, Донецька область, селище міського типу Олексієво-Дружківка, вулиця Садова , будинок 1.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
827 694.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2023 15:43 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2023 15:43 - 30.09.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴827 694.50 Природний газ