• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт «Насоса емульсії типу BRW/31.5»

Торги не відбулися

650 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер: 662e9eb40640454d98d1b434504113e5
Внутрішній номер закупівлі: 1906316
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-05-000188-b   
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Контактна особа: Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 250.00 UAH
Період уточнення: 05.04.2018 11:35 - 13.04.2018 11:40
Період прийому пропозицій: 05.04.2018 11:35 - 23.04.2018 11:40

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт «Насоса емульсії типу BRW/31.5»
Код ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Кількість 1 послуга
Період постачання 07.05.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1 На карті