-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)
Тендер Prozorro UA-2023-09-22-002187-a
Завершена
590 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 950.00 UAH
Номер:
269bb8d0ae1748f28866f9b94a6d6633
Внутрішній номер закупівлі:
19055686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-22-002187-a
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Інга Степанівна +380502097344 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
590 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2023 10:11 - 30.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2023 10:11 - 03.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
03.10.2023 00:04 - 05.10.2023 14:31
Період завантаження договору:
11.10.2023 00:00 - 21.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴590 000.00 Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)