-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)
Тендер Prozorro UA-2018-04-06-000180-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
66c24baa3af242a5a14634e10a05b409
Внутрішній номер закупівлі:
1904808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-06-000180-a
Замовник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Дмитренко +380963040042 specprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2018 09:31 - 12.04.2018 09:25
Період прийому пропозицій:
06.04.2018 09:31 - 22.04.2018 09:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)
Кількість
1 послуга
Період постачання
10.05.2018 - 31.12.2018