• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття від провулку Володимирський до міського сміттєзвалища, м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

4 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 000.00 UAH
Номер: b5c02dab4a594eb4862dd043797c2571
Внутрішній номер закупівлі: 19045699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-21-007849-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Золотарьова Наталія +380954718516 balta_blagoustriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.09.2023 13:36 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.09.2023 13:36 - 30.09.2023 10:00
Період кваліфікації: 30.09.2023 10:01 - 05.10.2023 14:03
Період завантаження договору: 11.10.2023 00:00 - 21.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 600 000.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття від провулку Володимирський до міського сміттєзвалища, м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника