-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міський автобус з низьким рівнем підлоги та пандусом (вживаний)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-011521-a
Торги не відбулися
7 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 38 750.00 UAH
Номер:
fec5ddda9e154325ad05f721ac350e19
Внутрішній номер закупівлі:
19033721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-011521-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Луценко 380432671020 vtk-tender3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 750 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 15:35 - 25.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 15:35 - 28.09.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 750 000.00 Міський автобус з низьким рівнем підлоги та пандусом (вживаний)